keresés

fontos, érdekes

jtemplate.ru - free extensions for joomla

kapcsolatok

jtemplate.ru - free extensions for joomla

levél az egyesületnek »


Nemzetközi versenysorozat a Havasszépe SE
közreműködésével

részletek »
eredmények (2014/15) » 
közös honlap »

A verseny rendezője: Miskolci Honvéd SE - Havasszépe Műkorcsolya szakosztály
A verseny helyszíne: Miskolci Jégcsarnok, Miskolc, Görgey u. 19.
A verseny időpontja: 2009. november 27-28.
A verseny célja: az utánpótlás korosztály és az adult (felnőtt), valamint a rekreációs céllal műkorcsolyát művelők számára versenyzési lehetőség biztosítása

képgaléria »

 

Eredmények:

Egyéni verseny:

helyezés név egyesület
  REKREÁCIÓS KATEGÓRIÁK  
RA Rekreáció A - RECREATION A  
1. Gaál Anna Havasszépe Miskolc
2. Szőke Kincső Főnix SE. Debrecen
3. Szoboszlai Melinda Havasszépe Miskolc
4. Bikki Olívia Jégkarc Debrecen
5. Illés Dóra MTK Budapest
6. Koncz Noémi MTK Budapest
7. Kovács Noémi Főnix SE. Debrecen
8. Papp Laura Havasszépe Miskolc
9. Leskó Eszter Honvéd Miskolc
10. Garai Petra MAC Budapest
11. Teodorescu Ioana C.S. Muresul -Románia
12. Orosz Rebeka Havasszépe Miskolc
13. Preda Rares C.S. Muresul -Románia
14. Costin Sandra C.S. Muresul -Románia
15. Rompos Dóra Vasas Budapest
16. Váczy Lili Havasszépe Miskolc
RB Rekreáció B - RECREATION B  
1. Blagotic Vasilisa S.C. Olympic Szerbia
2. Gombos Viktória Havasszépe Miskolc
3. Bernáth Gréta Jégkarc Debrecen
4. Richterova Nina SKP Bratislava Szlovákia
5. Bakcsi Anita S.K. Csikszereda Románia
6. Szűcs Dorka Jégkarc Debrecen
7. Matiscsák Vivien Havasszépe Miskolc
8. Szabó Stella Havasszépe Miskolc
9. Nemes Alexandra Jégvirág Debrecen
10. Gajová Anna-Katarína K C Kosice Szlovákia
11. Lasic Dusica S.C. Olympic Szerbia
12. Józsa Ivett Főnix SE. Debrecen
13. Vasvári Zsófia Honvéd Miskolc
14. Jovanovic Sanja S.C. Olympic Szerbia
15. Janiček František FSC Zilina Szlovákia
16. Dukic Luna S.C. Olympic Szerbia
17. Szabó Judit Fruzsina Jégcsillag Budapest
18. Farkas Alexandra Honvéd Miskolc
19. Jankovic Kristina S.C. Olympic Szerbia
RCB Rekreáció C - Bronz RECREATION C - BRASS  
1. Varga Ágota Havasszépe Miskolc
2. Gajová Andrea K C Kosice Szlovákia
3. Kosovic Elena S.C. Olympic Szerbia
4. Ivkov Ivona S.C. Olympic Szerbia
RCA Rekreáció C - Arany RECREATION C - GOLD  
1. Czinke Viktória Havasszépe Miskolc
2. Dobrovolná Veronika FSC Zilina Szlovákia
3. Lenkey Dorottya Honvéd Miskolc
AAB Adult A - Bronz ADOULT A - BRASS  
1. Tóth Barbara Jégcsillag Budapest
2. Kiss Annamária Jégcsillag Budapest
3. Sörös Renáta MAC Budapest
AAE Adult A - Ezüst ADOULT A - SILVER  
1. Meleg Andrea Jégcsillag Budapest
AB Adult B - ADOULT B  
1. Poliačková Bibiána FSC Zilina Szlovákia
2. Téri Edit Jégcsillag Budapest
3. Fülöp Katalin MTK Budapest
4. Somló Júlia MTK Budapest
5. Kajdi Rita Jégcsillag Budapest
  ISU KATEGÓRIÁK  
MU-L Mini újonc Lányok - CHICKS GIRLS  
1. Balogh Henriett MTK Budapest
2. Maletic Marina S.C. Olympic Szerbia
3. Treche Andreea S.K. Csikszereda Románia
4. Gyarmati Kata Luca Kristály Budapest
5. Baráth Mira Sportország Bpest
6. Krajčiová Klára FSC Zilina Szlovákia
7. Bulka Sarah CPLM Lausanne Svájc
8. Andonie Carmen C.S. Muresul -Románia
9. Neag Alexia C.S. Muresul -Románia
U-F Újonc Fiúk - CUBS BOYS  
1. Szoboszlai Tamás Havasszépe Miskolc
2. Forró Dániel S.K. Csikszereda Románia
U-L Újonc Lányok - CUBS GIRLS  
1. Weidemann Kíra Sportország Bpest
2. Fácska Laura Jégkarc Debrecen
3. Boér Dorottya Sportország Bpest
4. Kořená Nicol K C Kosice Szlovákia
5. Herdon Sára Főnix SE. Debrecen
6. Nové Vivien MTK Budapest
7. Teszári Vivien Sportország Bpest
8. Somogyi Gréta Sportország Bpest
9. Házi Veronika Vasas Budapest
10. Bernáth Lia Jégkarc Debrecen
11. Szilágyi Lili Sportország Bpest
12. Osváth Zsuzsanna Jégvirág Miskolc
13. Kis Réka Vasas Budapest
14. Máté Zita Sportország Bpest
15. Hadházi Flóra Jégkarc Debrecen
16. László Laura Sportország Bpest
17. Daher Paula Honvéd Miskolc
18. Papp Petra BKE Budapest
19. Rajmon Imola MTK Budapest
20. Iuga Diana S.K. Csikszereda Románia
21. Matiscsák Melitta Havasszépe Miskolc
22. Hodosi Kitti Havasszépe Miskolc
23. Hajnovic Sara S.C. Olympic Szerbia
24. Aksjonova Anastasija S.C. Olympic Szerbia
25. Muresan Iulia C.S. Muresul -Románia
25. Turdean Tania C.S. Muresul -Románia
S-F Serdülő Fiúk - SPRINGS BOYS  
1. Csernoch András Sportiskola Debrecen
2. Somogyi Remig Sportország Bpest
S-L Serdülő Lányok - SPRINGS GIRLS  
1. Kósa Eszter Sportiskola Debrecen
2. Medgyesi Fruzsina Kristály Budapest
3. Doci Nicole Sportország Bpest
4. Kenéz Zselyke S.K. Csikszereda Románia
5. Gabrieli Eperke Tangó KE. Budapest
6. Havasi Dorka Jégvirág Miskolc
7. Mórucz Babett Sportiskola Debrecen
8. Dávid Kamilla Luca Honvéd Miskolc
9. Bátori Júlia Jégvirág Miskolc
10. Teszári Tifani Sportország Bpest
11. Virga Vanda Sportiskola Debrecen
12. Catana Ana S.K. Csikszereda Románia
13. Weindlingová Romana FSC Zilina Szlovákia
14. Miljevic Andjela S.C. Olympic Szerbia
I-F Ifjúsági Fiúk - DEBS BOYS  
1. Kecskés Dorián S.K. Csikszereda Románia
I-L Ifjúsági Lányok - DEBS GIRLS  
1. Kulcsár Lívia Sportország Bpest
2. Duláková Alexandra K C Kosice Szlovákia
2. Kovács Bernadett Sportország Bpest
4. Talapková Emma FSC Zilina Szlovákia
5. Nagy Blanka Jégcsillag Budapest
6. Cabúková Bianka FSC Zilina Szlovákia
7. Faragó Franciska Antarktisz Székesfehérvár
8. Csápenszki Barbara Jégkarc Debrecen
9. Papp Vanda MAC Budapest
10. Rácz Flóra Honvéd Miskolc
11. Tóth Laura Havasszépe Miskolc
N-L Novice Lányok - NOVICES GIRLS  
1. Szombathelyi Eszter MAC Budapest
2. Medgyesi Orsolya Kristály Budapest
3. Nyitrai Klaudia Sportiskola Debrecen
4. Návay Anikó MAC Budapest

 

Copyright © 2010 – Havasszépe SE és Jégszínház – Minden jog fenntartva – All Rights Reserved
készítette: Inform-Line Stúdió Kft.Impresszumadmin