keresés

fontos, érdekes

jtemplate.ru - free extensions for joomla

kapcsolatok

jtemplate.ru - free extensions for joomla

levél az egyesületnek »


Nemzetközi versenysorozat a Havasszépe SE
közreműködésével

részletek »
eredmények (2014/15) » 
közös honlap »

Egyesületünk edzője, Bikfalvi Tünde, első alkalommal vett részt az Oberstdorfban (Németország) megrendezésre kerülő ISU Adult Competition nemzetközi versenyen, s rögtön kategóriája aranyérmeseként tért haza...

Bikfalvi Tünde, Oberstdorf 2017.Tünde több, mint 40 év oktatói és edzői tapasztalattal rendelkezik, egyesületünk egyik legnagyob szakmai múlttal rendelkező edzője.

Idén úgy döntött, - nemzetközi ISU adult kategóriában először - megméretteti magát a sportág egyik legnívósabb nemzetközi versenyén, Oberstdorfban, Adult Bronze IV Artistic kategóriában. A versenyt 2017. május 22-27. között rendezték meg, ahol a Világ 36 országából érkeztek versenyzők, köztük az Egyesült Államokból, Ausztráliából, Kanadából, Thaiföldről, vagy éppen az Egyesült Arab Emirátusokból. 15 induló közül sikerült a dobogó első helyén végeznie.

A teljes eredménylista ide kattintva található.

Gratulálunk elért eredményéhez és további sikereket kívánunk!

Tekintse meg a győztes kűrről készült videót itt:

Copyright © 2010 – Havasszépe SE és Jégszínház – Minden jog fenntartva – All Rights Reserved
készítette: Inform-Line Stúdió Kft.Impresszumadmin