search

highlight, interesting

jtemplate.ru - free extensions for joomla

contacts

jtemplate.ru - free extensions for joomla

email to Havasszépe SE »


International Competition Series (IARS) with the collaboration of Havasszépe SE

Details »
Results (2014/15) »
website of IARS »

versenyek és eredmények 

Eredményeink:

10. Kelet-Magyarország Kupa Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Miskolc, 2015. november 21-22.
Név Kategória Helyezés
Páczelt Júlia Rekreáció A-Bronz 1.
Kazai Gréta Rekreáció A-Bronz 4.
Nagy Dorka Síva Rekreáció A-Bronz 10.
Bartha Barbara Rekreáció B-Bronz 1.
Rákai Dorka Rekreáció B-Ezüst 1.
Sulák Veronika Rekreáció B-Ezüst 2.
Fedor Anna Rekreáció B-Ezüst 4.
Vörös Zsófia Rekreáció C-Bronz 2.
Majoros Gréta Rekreáció C-Ezüst 4.
Szávai Kinga Rekreáció B-Ezüst 6.
Hoffmann Jennyfer Rekreáció D-Bronz 4.
Bajáky Olivér Rekreáció D-Ezüst fiúk 1.
Szávai Luca Rekreáció D-Bronz 3.
Szikszai Zsuzsanna Adult C/D - Bronz 2.
Sulák Zsuzsanna Chicks 2007 - lányok 8.
Szarka Ivett Basic Novice A - lányok 2.
Daher Paula Basic Novice B - lányok 1.
Monoki Zsófia Basic Novice B - lányok 7.
Szoboszlai Tamás Junior Férfiak 1.

 

11th ISU Adult Competition, Oberstdorf, Németország, 2015. május 18-23.
Név Kategória Helyezés
Szikszai Zsuzsanna Bronz Ladies II. Free Skating 13.
Szikszai Zsuzsanna Bronz Ladies II. Artistic Free Skating 13.

Szikszai Zsuzsanna az oberstdorfi versenyen

 

3rd ISU World Development Trophy, Gdansk, Lengyelország, 2015. április 28-29.
Név Kategória Helyezés
Szoboszlai Tamás Basic Novice B - fiúk 2.

 

Jégmadár Húsvét Kupa Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Székesfehérvár, 2015. április 18-19.
Név Kategória Helyezés
Rákai Dorka Rekreáció A1-Bronz 2.
Sulák Veronika Rekreáció A1-Bronz 3.
Páczelt Júlia Rekreáció A1-Bronz 4.
Bartha Barbara Rekreáció A2-Bronz 5.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 2.
Fedor Anna Rekreáció A2-Ezüst 3.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 5.
Szávai Luca Rekreáció C-Ezüst 2.
Dr. Tóth Judit Mária Adult A - Bronz 2.
Szikszai Zsuzsanna Adult B - Bronz 1.
Szarka Ivett Basic Novice A2 - lányok 2.
Daher Paula Basic Novice B - lányok 1.
Szoboszlai Tamás Advanced Novice - fiúk 1.

 

10. AVAS Kupa Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Miskolc, 2015. március 27-29.
Név Kategória Helyezés
Páczelt Júlia Rekreáció A1-Bronz 4.
Sulák Veronika Rekreáció A1-Bronz 5.
Rákai Dorka Rekreáció A1-Bronz 8.
Kazai Gréta Rekreáció A1-Bronz 10.
Bartha Barbara Rekreáció A2-Bronz 8.
Fedor Anna Rekreáció A2-Ezüst 3.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 7.
Vörös Zsófia Rekreáció B-Bronz 5.
Hoffmann Jennyfer Rekreáció B-Bronz 10.
Monoki Zsófia Rekreáció B-Ezüst 2.
Majoros Gréta Rekreáció B-Ezüst 5.
Bajáky Olivér Rekreáció B-C-Ezüst fiú 1.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 3.
Varga Zsófia Kincső Rekreáció C-Bronz 5.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció C-Ezüst 3.
Szávai Luca Rekreáció C-Ezüst 4.
Orosz Rebeka Rekreáció C-Arany 2.
Tóth Laura Rekreáció C-Arany 3.
Dr. Tóth Judit Mária Adult B - Bronz 1.
Szikszai Zsuzsanna Adult B - Bronz 2.
Sulák Zsuzsanna Chicks – 2008 lányok 4.
Rákai Dorka Cubs – 2005 lányok 14.
Szarka Ivett Basic Novice A2 - lányok 11.
Daher Paula Basic Novice B - lányok 2.
Szoboszlai Tamás Advanced Novice - fiúk 1.

 

7. Rekreációs Országos és Adult Bajnokság, Miskolc, 2015. március 29.
Név Kategória Helyezés
Páczelt Júlia Rekreáció A1-Bronz 1.
Sulák Veronika Rekreáció A1-Bronz 2.
Rákai Dorka Rekreáció A1-Bronz 5.
Kazai Gréta Rekreáció A1-Bronz 7.
Bartha Barbara Rekreáció A2-Bronz 5.
Fedor Anna Rekreáció A2-Ezüst 1.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 4.
Vörös Zsófia Rekreáció B-Bronz 3.
Hoffmann Jennyfer Rekreáció B-Bronz 8.
Monoki Zsófia Rekreáció B-Ezüst 1.
Majoros Gréta Rekreáció B-Ezüst 4.
Bajáky Olivér Rekreáció B-C-Ezüst fiú 1.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 2.
Varga Zsófia Kincső Rekreáció C-Bronz 4.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció C-Ezüst 3.
Szávai Luca Rekreáció C-Ezüst 4.
Orosz Rebeka Rekreáció C-Arany 2.
Tóth Laura Rekreáció C-Arany 3.
Dr. Tóth Judit Mária Adult B - Bronz 1.
Szikszai Zsuzsanna Adult B - Bronz 2.

 

26. Sportland Trophy Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Budapest, 2015. március 12-15.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Basic Novice A2 - lányok 1.
Daher Paula Basic Novice B - lányok 5.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B - fiúk 1.

 

Hellmut Seibt Memorial Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Bécs, 2015. február 25-28.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Basic Novice A2 - lányok 16.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B - fiúk 2.

 

Magyar Kupa Országos Korosztályos Bajnokság, Budapest, 2015. február 22.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Basic Novice A - lányok 13.
Daher Paula Basic Novice B - lányok 2.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B - fiúk 1.

 

Jégvirág Cup - 2015 Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Miskolc, 2015. február 6-8.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Basic Novice A2 - lányok 4.
Daher Paula Basic Novice B - lányok 1.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B - fiúk 1.
Rákai Dorka Cubs 2005 - lányok 9.

 

Napfény Kupa Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Szeged, 2015. január 31.
Név Kategória Helyezés
Kazai Gréta Rekreáció A1 – Bronz 1.
Rákai Dorka Rekreáció A1 – Bronz 2.
Bartha Barbara Rekreáció A2 – Bronz 7.
Fedor Anna Rekreáció A2 – Ezüst 2.
Vörös Zsófia Rekreáció B – Bronz 2.
Majoros Gréta Rekreáció B – Ezüst 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C – Bronz 2.
Szávai Luca Rekreáció C – Ezüst 2.
Bajáky Olivér Rekreáció C – Ezüst fiú 1.
Dr. Tóth Judit Mária Adult A – Bronz 2.
Rákai Dorka Cubs 2005 lányok 5.

Napfény Kupa, Szeged 

Rekreációs és Adult Műkorcsolya Vidék Bajnoksága, Szeged, 2015. január 31.
Név Kategória Helyezés
Kazai Gréta Rekreáció A1 – Bronz 1.
Rákai Dorka Rekreáció A1 – Bronz 2.
Bartha Barbara Rekreáció A2 – Bronz 3.
Fedor Anna Rekreáció A2 – Ezüst 1.
Vörös Zsófia Rekreáció B – Bronz 1.
Majoros Gréta Rekreáció B – Ezüst 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C – Bronz 2.
Szávai Luca Rekreáció C – Ezüst 2.
Bajáky Olivér Rekreáció C – Ezüst fiú 1.
Dr. Tóth Judit Mária Adult A – Bronz 2.

 

6th Spin of Zilina Nemzetközi Műkorcsolya verseny, Zilina, Szlovákia,
2015. január 24.
Név Kategória Helyezés
Kazai Gréta Rekreáció A1 – Bronz 4.
Rákai Dorka Rekreáció A1 – Bronz 5.
Bartha Barbara Rekreáció A2 – Bronz 4.
Szávai Kinga Rekreáció A2 – Ezüst 1.
Fedor Anna Rekreáció A2 – Ezüst 2.
Monoki Zsófia Rekreáció B – Ezüst 2.
Szávai Luca Rekreáció C – Ezüst 2.
Orosz Rebeka Rekreáció C – Arany 2.
Dr. Tóth Judit Mária Adult B – Bronz 1.
Szikszai Zsuzsanna Adult B – Bronz 2.
Szarka Ivett Pre-Novice lányok 10.

 

Walley Cup Warsaw 2015 Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Varsó, Lengyelország, 2015. január 04.
Név Kategória Helyezés
Bajáky Olivér András Adult amateurs A – Ezüst fiúk 1.
Vörös Zsófia Young amateurs – Bronz lányok 3.
Fedor Anna Young amateurs – Ezüst lányok 6.

Walley Cup Warsaw 2015

 

Copyright © 2010 – Havasszépe SE és Jégszínház – Minden jog fenntartva – All Rights Reserved
készítette: Inform-Line Stúdió Kft.Impresszumadmin