search

highlight, interesting

jtemplate.ru - free extensions for joomla

contacts

jtemplate.ru - free extensions for joomla

email to Havasszépe SE »


International Competition Series (IARS) with the collaboration of Havasszépe SE

Details »
Results (2014/15) »
website of IARS »

versenyek és eredmények 

Eredményeink:

14. Ice Blade Nyílt Nemzetközi Rekreációs és Adult Műkorcsolyaverseny, Szófia, Bulgária, 2014. december 7.
Név Kategória Helyezés
Sulák Veronika Rekreáció A1-Bronz 1.
Kazai Gréta Rekreáció A1-Bronz 2.
Fedor Anna Rekreáció B-A2-Ezüst 3.
Monoki Zsófia Rekreáció B-Ezüst 1.
Bajáky Olivér Rekreáció C-Ezüst fiú 1.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 2.

 

8th Santa Claus Cup” Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Budapest, 2014. december 1-7.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Basic Novice A2- Lányok 7.
Daher Paula Basic Novice B- Lányok 2.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B- Fiúk 1.

 

Vel’kej Ceny Košic 2014 Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Kassa, Szlovákia, 2014. november 29-30.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Pre – Novice lányok 4.

 

9. Kelet Magyarország Kupa Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Miskolc, 2014. november 22-23.
Név Kategória Helyezés
Sulák Veronika Rekreáció A1-Bronz 1.
Rákai Dorka Rekreáció A1-Bronz 2.
Kazai Gréta Rekreáció A1-Bronz 4.
Bartha Barbara Rekreáció A2-Bronz 4.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 2.
Fedor Anna Rekreáció A2-Ezüst 4.
Vörös Zsófia Rekreáció B-Bronz 4.
Monoki Zsófia Rekreáció B-Ezüst 1.
Majoros Gréta Rekreáció B-Ezüst 2.
Bajáky Olivér Rekreáció B-C-Ezüst fiú 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 4.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció C-Ezüst 2.
Szávai Luca Rekreáció C-Ezüst 3.
Orosz Rebeka Rekreáció C-Arany 1.
Szikszai Zsuzsanna Adult B - Bronz 2.
Dr. Tóth Judit Mária Adult B - Bronz 3.
Páczelt Júlia Cubs - 2006 lányok 4.
Szarka Ivett Basic Novice A2 - lányok 3.
Daher Paula Basic Novice B - lányok 3.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B - fiúk 1.

 

Skate Celje 2014, Celje, Szlovénia, 2014. november 13–16.
Név Kategória Helyezés
Daher Paula Basic Novice B II. 6.
Szarka Ivett Basic Novice A II. 9.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B.-fiúk 1.

 

9. Avas Kupa Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Miskolc, 2014. április 12-13.
Név Kategória Helyezés
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 5.
Kazai Gréta Rekreáció A1-Bronz 13.
Bartha Barbara Rekreáció A1-Bronz 16.
Simon Szonja Rekreáció A1-Bronz 18.
Majoros Gréta Rekreáció A2-Ezüst 6.
Kinik Berill Rekreáció A2-Ezüst 7.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 8.
Bajáky Olivér Rekreáció B-Ezüst fiú 1.
Vörös Zsófia Rekreáció B-Bronz 6.
Szávai Luca Rekreáció B-Bronz 9.
Varga Zsófia Kincső Rekreáció B-Bronz 11.
Monoki Zsófia Rekreáció B-Ezüst 1.
Polgári Brigitta Rekreáció B-Ezüst 10.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 2.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció C-Ezüst 1.
Orosz Rebeka Rekreáció C-Arany 1.
Lenkey Dorottya Adult A/B-Ezüst 2.
Szikszai Zsuzsa Adult B/C-Bronz 2.
Molnár Anikó Adult B/C-Bronz 4.
Páczelt Júlia Cubs 2007/2008 2.
Rákai Dorka Cubs 2005/2006 13.
Kinik Berill Cubs 2003/2004 12.
Fedor Anna Cubs 2003/2004 13.
Daher Paula Basic Novice A1 1.
Szarka Ivett Basic Novice A2 7.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B -fiú 1.

 

6. Rekreációs és Adult Országos Bajnokság, Miskolc, 2014. április 11-12.
Név Kategória Helyezés
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 3.
Kazai Gréta Rekreáció A1-Bronz 10.
Bartha Barbara Rekreáció A1-Bronz 12.
Simon Szonja Rekreáció A1-Bronz 14.
Majoros Gréta Rekreáció A2-Ezüst 4.
Kinik Berill Rekreáció A2-Ezüst 5.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 6.
Bajáky Olivér Rekreáció B-Ezüst fiú 1.
Vörös Zsófia Rekreáció B-Bronz 4.
Szávai Luca Rekreáció B-Bronz 7.
Varga Zsófia Kincső Rekreáció B-Bronz 9.
Monoki Zsófia Rekreáció B-Ezüst 1.
Polgári Brigitta Rekreáció B-Ezüst 5.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 2.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció C-Ezüst 1.
Orosz Rebeka Rekreáció C-Arany 1.
Lenkey Dorottya Adult A/B-Ezüst 1.
Szikszai Zsuzsanna Adult B/C-Bronz 2.
Molnár Anikó Adult B/C-Bronz 3.

 

25th Sportland Trophy, Budapest, 2014. március 4-9. | képgaléria »
Név Kategória Helyezés
Daher Paula  Basic Novice A I. -lányok 6.
 Szarka Ivett  Basic Novice A III. -lányok  8.
 Szoboszlai Tamás  Basic Novice B -fiúk  2.
 Szarka Ivett  Interpretatív A  1.
 Szávai Kinga  Interpretatív A  4.
 Kinik Berill  Interpretatív A  6.
 Fedor Anna  Interpretatív A  8.
 Monoki Zsófia  Interpretatív B  1.

 

Budapest Kupa Rekreációs műkorcsolyaverseny, Budapest, 2014. március 2. | képgaléria »
Név Kategória Helyezés
 Fedor Anna  Rekreáció A1-Bronz 3.
 Kinik Berill  Rekreáció A2-Ezüst  1.
 Szávai Kinga  Rekreáció A2-Ezüst 2.
 Vörös Zsófia  Rekreáció B-Bronz  3.
 Monoki Zsófia  Rekreáció B-Ezüst  1.
 Bajáky Olivér  Rekreáció B-Bronz - Fiú  1.
 Lipóczki Klaudia  Rekreáció C-Bronz  1.
 Orosz Rebeka  Rekreáció C-Arany  1.

 

Hellmut Seibt Memorial Nemzetközi Műkorcsalyaverseny, Bécs, Ausztria, 2014. február 26.
Név Kategória Helyezés
Szoboszlai Tamás Basic Novice B 1.

 Szoboszlai Tamás Bécsban a győzelmi dobogón

Ringhoffer Cup Nemzetközi Műkorcsolyaverseny, Prága, Csehország, 2014. február 12–16.
Név Kategória Helyezés
Daher Paula Basic Novice A III. 1.
Szarka Ivett Basic Novice A I. 5.
 Daher Paula a dobogó tetején, Prágában
Magyar Kupa Korosztályos Műkorcsolya Országos Bajnokság, Budapest, 2014. február 15.
Név Kategória Helyezés
Daher Paula Basic Novice A - lányok 3.
Fedor Anna Cubs II. 12.
Szarka Ivett Basic Novice A - lányok 11.
Kinik Berill Cubs II. 17.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B - fiúk 1.

 A Magyar Kupa résztvevői

Napfény Kupa, Szeged, 2014. február 8.
Név Kategória Helyezés
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 1.
Kinik Berill Rekreáció A2-Ezüst 1.
Majoros Gréta Rekreáció A2-Ezüst 2.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 3.
Bajáky Olivér Rekreáció B-Bronz 1.
Vörös Zsófia Rekreáció B-Bronz 6.
Monoki Zsófia Rekreáció B-Ezüst 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 2.
Orosz Rebeka Rekreáció C-Arany 2.
Daher Paula Basic Novice A -lányok 1.

 A szegedi verseny résztvevői

Rekreációs Műkorcsolya Vidék Bajnokság, Szeged, 2014. február 8.
Név Kategória Helyezés
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 1.
Kinik Berill Rekreáció A2-Ezüst 1.
Majoros Gréta Rekreáció A2-Ezüst 2.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 3.
Bajáky Olivér Rekreáció B-Bronz 1.
Vörös Zsófia Rekreáció B-Bronz 2.
Monoki Zsófia Rekreáció B-Ezüst 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 2.
Orosz Rebeka Rekreáció C-Arany 1.

Copyright © 2010 – Havasszépe SE és Jégszínház – Minden jog fenntartva – All Rights Reserved
készítette: Inform-Line Stúdió Kft.Impresszumadmin