search

highlight, interesting

jtemplate.ru - free extensions for joomla

contacts

jtemplate.ru - free extensions for joomla

email to Havasszépe SE »


International Competition Series (IARS) with the collaboration of Havasszépe SE

Details »
Results (2014/15) »
website of IARS »

versenyek és eredmények 

Eredményeink:

Santa Claus Cup 2013, Budapest, 2013. december 2-8.
Név Kategória Helyezés
Daher Paula Basic Novice A –lányok C csoport. 3.
Szarka Ivett Basic Novice A –lányok A csoport 3.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B.-fiúk 1.

131205-Szarka-Ivett-10eves-2-web

Žilinsko-Považská Piruetka 2013 műkorcsolya verseny, Považská Bystrica, Szlovákia, 2013. november 16-17. képgaléria »
Név Kategória Helyezés
Monoki Zsófia Interpretatív C 6.
Szávai Kinga Interpretatív C 8.
Fedor Anna Interpretatív C 14.
Kinik Berill Interpretatív C 18.

A Havasszépe küldöttsége Szlovákiában – Žilinsko-Považská Piruetka 2013 műkorcsolya verseny, Považská Bystrica, Szlovákia, 2013. november 16-17. 

Skate Celje 2013, Celje-Szlovénia, 2013. november 13-17.
Név Kategória Helyezés
Daher Paula Basic Novice A I. 2.
Szarka Ivett Basic Novice A III. 11.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B.-fiúk 2.

 

8. Kelet-Magyarország Kupa Nemzetközi műkorcsolya verseny, Miskolc, 2013. november 9.
Név Kategória Helyezés
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 1.
Dulai Daniella Rekreáció A2- Bronz 8.
Majoros Gréta Rekreáció A2-Ezüst 1.
Szávai Kinga Rekreáció A2-Ezüst 2.
Kinik Berill Rekreáció A2-Ezüst 4.
Szávai Luca Rekreáció B- Bronz 2.
Polgári Brigitta Rekreáció B- Ezüst 2.
Bajáky Olivér Rekreáció B -fiúk 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 3.
Orosz Rebeka Rekreáció C-Ezüst 1.
Lenkey Dorottya Adult A-Ezüst 2.
Molnár Anikó Adult B-Bronz 1.
Szarka Ivett Basic Novice A1-lányok 3.
Daher Paula Basic Novice A2-lányok 5.
Monoki Zsófia Basic Novice A2-lányok 10.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B-fiúk 1.

 

8. AVAS Kupa Nemzetközi műkorcsolya verseny, Miskolc, 2013. április 6-7.
Név Kategória Helyezés
Kinik Berill Rekreáció A1-Bronz 1.
Szávai Kinga Rekreáció A1-Bronz 2.
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 3.
Monoki Zsófia Rekreáció A2-Ezüst 1.
Majoros Gréta Rekreáció A2- Ezüst 2.
Polgári Brigitta Rekreáció A2- Ezüst 3.
Szabó Lili Rekreáció B-Bronz 2.
Bajáky Olivér Rekreáció Bronz -fiúk 1.
Orosz Rebeka Rekreáció B-Ezüst 2.
Gombos Viktória Rekreáció C-Bronz 1.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 6.
Matiscsák Vivien Rekreáció C-Ezüst 3.
Rácz Flóra Rekreáció C-Arany 2.
Molnár Anikó Adult B-Bronz 2.
Lenkey Dorottya Adult B-Ezüst 2.
Szarka Ivett Cubs lányok 2002/2003 2.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A-fiúk 1.
Monoki Zsófia Basic Novice A1-lányok 7.
Matiscsák Melitta Basic Novice A1-lányok 11.
Daher Paula Basic Novice A2-lányok 1.
Havasszépe SE – Az óriás répa Interpretatív csoport verseny 2.

 

5. Rekreációs és Adult Országos Bajnokság , Miskolc, 2013. április 6.
Név Kategória Helyezés
Kinik Berill Rekreáció A1-Bronz 1.
Szávai Kinga Rekreáció A1-Bronz 2.
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 3.
Monoki Zsófia Rekreáció A2- Ezüst 1.
Majoros Gréta Rekreáció A2- Ezüst 2.
Polgári Brigitta Rekreáció A2- Ezüst 3.
Szabó Lili Rekreáció B-Bronz 2.
Bajáky Olivér Rekreáció Bronz -fiúk 1.
Orosz Rebeka Rekreáció B-Ezüst 1.
Gombos Viktória Rekreáció C-Bronz 1.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 6.
Matiscsák Vivien Rekreáció C-Ezüst 1.
Rácz Flóra Rekreáció C-Arany 2.
Molnár Anikó Adult B-Bronz 1.
Lenkey Dorottya Adult B-Ezüst 1.

 

2013. évi Korosztályos Nyílt Vidék Bajnokság, Debrecen, 2013. február 22-23.
Név Kategória Helyezés
Szoboszlai Tamás Basic Novice A -fiúk 1.

 

Budapest Kupa Rekreációs műkorcsolya verseny, Budapest, 2013. február 17.
Név Kategória Helyezés
Szávai Kinga Rekreáció A1-Bronz 1.
Kinik Berill Rekreáció A1-Bronz 3.
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 4.
Monoki Zsófia Rekreáció A2-EZÜST 1.
Majoros Gréta Rekreáció A2-EZÜST 2.
Szávai Luca Rekreáció B-Bronz 3.
Orosz Rebeka Rekreáció B-EZÜST 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 4.
Rácz Flóra Rekreáció C-Ezüst 1.

 

Magyar Kupa Korosztályos Országos Bajnokság, Budapest, 2013. február 16.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003 - lányok 5.
Daher Paula Basic Novice A -lányok 11.
Monoki Zsófia Basic Novice A -lányok 18.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A -fiúk 1.

 

24th Sportland Trophy, Budapest, 2013. február 7-10.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003 - lányok 9.
Daher Paula Basic Novice B -lányok 3.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B -fiúk 3.
Szarka Ivett Interpretatív A 3.
Monoki Zsófia Interpretatív A 6.
Szávai Kinga Interpretatív A 8.
Kinik Berill Interpretatív A 12.
Gombos Viktória Interpretatív C 2.
Lipóczki Klaudia Interpretatív C 8.

24th Sportland Trophy, Budapest, 2013. február 7-10.

 

Napfény Kupa, Szeged, 2013. január 26.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett CUBS 2003 1.
Kinik Berill Rekreáció A1-Bronz 1.
Szávai Kinga Rekreáció A1-Bronz 2.
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 6.
Polgári Brigitta Rekreáció A2-EZÜST 1.
Szabó Lili Rekreáció B-Bronz 2.
Szávai Luca Rekreáció B-Bronz 6.
Oláh Dominika Rekreáció B-Bronz 7.
Daher Paula Rekreáció B-EZÜST 1.
Orosz Rebeka Rekreáció B-EZÜST 4.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 5.
Tóth Laura Rekreáció C-EZÜST 2.
Molnár Anikó Adult B-Bronz 1.

A Havasszépe SE versenyzői a szegedi Napfény Kupán

 

Rekreációs Vidék Bajnokság, Szeged, 2013. január 26.
Név Kategória Helyezés
Kinik Berill Rekreáció A1-Bronz 1.
Szávai Kinga Rekreáció A1-Bronz 2.
Fedor Anna Rekreáció A1-Bronz 3.
Polgári Brigitta Rekreáció A2-EZÜST 1.
Szabó Lili Rekreáció B-Bronz 1.
Szávai Luca Rekreáció B-Bronz 4.
Oláh Dominika Rekreáció B-Bronz 5.
Daher Paula Rekreáció B-EZÜST 1.
Orosz Rebeka Rekreáció B-EZÜST 3.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C-Bronz 3.
Tóth Laura Rekreáció C-EZÜST 2.
Molnár Anikó Adult B-Bronz 1.

 

Skate Helena 2013, Belgrád, 2013. január. 23.
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003 - lányok 11.
Daher Paula Basic Novice B -lányok 2.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B -fiúk 2.

Copyright © 2010 – Havasszépe SE és Jégszínház – Minden jog fenntartva – All Rights Reserved
készítette: Inform-Line Stúdió Kft.Impresszumadmin