search

highlight, interesting

jtemplate.ru - free extensions for joomla

contacts

jtemplate.ru - free extensions for joomla

email to Havasszépe SE »


International Competition Series (IARS) with the collaboration of Havasszépe SE

Details »
Results (2014/15) »
website of IARS »

versenyek és eredmények

Eredményeink:

6th Santa Claus Cup, Budapest, 2012. 12. 05-07.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003 - lányok 5..
Daher Paula Basic Novice A -lányok 20.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A -fiúk 5.

 

7. Kelet-Magyarország Kupa Nemzetközi Műkorcsolya Verseny, Miskolc, 2012.december 1-2.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003- lányok 1.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A fiúk 1.
Fedor Anna Cubs 2005 5.
Daher Paula Basic Novice A2 lányok 9.
Matiscsák Melitta Basic Novice A1 lányok 12.
Szávai Kinga Rekreáció A1 - Bronz 1.
Kinik Berill Rekreáció A1 - Bronz 2.
Dulai Daniella Dorina Rekreáció A1 - Bronz 3.
Majoros Gréta Rekreáció A2 - Ezüst 1.
Szabó Lili Rekreáció B - Bronz 3.
Oláh Dominika Rekreáció B - Bronz 4.
Varga Zsófia Kincső Rekreáció B - Bronz 6.
Orosz Rebeka RRekreáció B - Ezüst 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció C - Bronz 2.
Tóth Laura Rekreáció C - Ezüst 3.
Matiscsák Vivien Rekreáció C - Arany 1.
Lenkey Dorottya Adult A - Arany 1.
Molnár Anikó Adult B -Bronz 1.
Csoportverseny 2012. 12. 01-jén Havasszépe SE 1.

 

Skate CELJE 2012, Celje, Szlovénia 2012. 11. 15-16.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003 - lányok 4..
Daher Paula Basic Novice B -lányok 9.
Szoboszlai Tamás Basic Novice B -fiúk 3.

 

23rd Sportland Trophy, Budapest, 2012. március 8-11.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003- lányok 7.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A - fiúk 4.
Szoboszlai Melinda Interpretative B 3.

 

7. Avas Kupa Nemzetközi Műkorcsolya Verseny, Miskolc, 2012.március 3-4.
 
Név Kategória Helyezés
Papp Dominik Chicks fiúk 3.
Szarka Ivett Cubs 2003- lányok 1.
Daher Paula Basic Novice A1 lányok 7.
Monoki Zsófia Basic Novice A1 lányok 15.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A fiúk 1.
Ősz Kamilla Anna Rekreáció A1 -Bronz 7.
Majoros Gréta Rekreáció A1 -Bronz 8.
Szávai Kinga Rekreáció A1 -Bronz 10.
Dulai Daniella Dorina Rekreáció A1 -Bronz 11.
Ludnik Szonja Rekreáció A1 -Bronz 12.
Kállai Kitti Rekreáció A1 -Bronz 13.
Kinik Berill Rekreáció A1 -Bronz 14.
Erdélyi Gabriella Rekreáció A1 -Bronz 15.
Szabó Lili Rekreáció A2 -Bronz 5.
Papp Laura Rekreáció A2 -Bronz 7.
Monoki Zsófia Rekreáció A2 -Ezüst 1.
Hodosi Kitti Rekreáció A2 -Ezüst 3.
Oláh Dominika Rekreáció B -Bronz 4.
Varga Zsófia Kincső Rekreáció B -Bronz 8.
Lipóczki Klaudia Rekreáció B -Bronz 10.
Rácz Flóra Rekreáció B -Ezüst 2.
Szoboszlai Melinda Rekreáció B -Ezüst 5.
Szatmári Zsófia Adult A -Bronz 2.
Lenkey Dorottya Adult A -Arany 1.
Molnár Anikó Adult B -Bronz 1.
Csoportos Interpretatív műkorcsolya Havasszépe Se. és Jégszínház 2.

 

4. Rekreációs és Adult Országos Bajnokság, Miskolc, 2012.március 3.
 
Név Kategória Helyezés
Ősz Kamilla Anna Rekreáció A1 -Bronz 3.
Majoros Gréta Rekreáció A1 -Bronz 4.
Szávai Kinga Rekreáció A1 -Bronz 6.
Dulai Daniella Dorina Rekreáció A1 -Bronz 7.
Ludnik Szonja Rekreáció A1 -Bronz 8.
Kállai Kitti Rekreáció A1 -Bronz 9.
Kinik Berill Rekreáció A1 -Bronz 10.
Erdélyi Gabriella Rekreáció A1 -Bronz 11.
Szabó Lili Rekreáció A2 -Bronz 4.
Papp Laura Rekreáció A2 -Bronz 5.
Monoki Zsófia Rekreáció A2 -Ezüst 1.
Hodosi Kitti Rekreáció A2 -Ezüst 2.
Oláh Dominika Rekreáció B -Bronz 2.
Varga Zsófia Kincső Rekreáció B -Bronz 5.
Lipóczki Klaudia Rekreáció B -Bronz 7.
Rácz Flóra Rekreáció B -Ezüst 1.
Szoboszlai Melinda Rekreáció B -Ezüst 4.
Szatmári Zsófia Adult A -Bronz 2.
Lenkey Dorottya Adult A -Arany 1.
Molnár Anikó Adult B -Bronz 1.

 

2012. évi Műkorcsolya Utánpótlás Országos Bajnokság, Budapest, 2012. február 11-12.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2- lányok 4.
Matiscsák Melitta Cubs 2- lányok 11.
Daher Paula Basic Novice A1- lányok 17.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A - fiúk 2.

 

2012. évi Műkorcsolya Vidék Bajnokság, Debrecen, 2012. január 21-22.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2- lányok 2.
Hodosi Kitti Cubs 2- lányok 10.
Daher Paula Basic Novice A1- lányok 12.
Matiscsák Vivien Basic Novice B - lányok 5.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A - fiúk 1.
Ősz Kamilla Anna Rekreáció A1 -Bronz 1.
Majoros Gréta Rekreáció A1 -Bronz 2.
Szávai Kinga Rekreáció A1 -Bronz 3.
Kinik Berill Rekreáció A1 -Bronz 4.
Kállai Kitti Rekreáció A1 -Bronz 5.
Dulai Daniella Dorina Rekreáció A1 -Bronz 6.
Ludnik Szonja Rekreáció A1 -Bronz 7.
Monoki Zsófia Rekreáció A2 -Bronz 1.
Szabó Lili Rekreáció A2 -Bronz 2.
Oláh Dominika Rekreáció B -Bronz 1.
Tóth Laura Rekreáció B -Bronz 2.
Lipóczki Klaudia Rekreáció B -Bronz 3.
Szoboszlai Melinda Rekreáció B -Ezüst 1.

 

5th Europa Cup Skate Helena, Belgrád , Szerbia, 2012. január 10-14.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003- lányok 5.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A - fiúk 2.

Copyright © 2010 – Havasszépe SE és Jégszínház – Minden jog fenntartva – All Rights Reserved
készítette: Inform-Line Stúdió Kft.Impresszumadmin