keresés

fontos, érdekes

jtemplate.ru - free extensions for joomla

kapcsolatok

jtemplate.ru - free extensions for joomla

levél az egyesületnek »


Nemzetközi versenysorozat a Havasszépe SE
közreműködésével

részletek »
eredmények (2014/15) » 
közös honlap »

versenyek és eredmények

Eredményeink:

5th Santa Claus Cup , Budapest, 2011. november 30-december 4.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003- lányok 1.
Daher Paula Basic Novice A 2000 - lányok 19.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A - fiúk 8.

 

6. Kelet-Magyarország Kupa Nemzetközi Műkorcsolya Verseny, Miskolc, 2011. november 19-20.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2 lányok 6.
Matiscsák Melitta Cubs 2 lányok 12.
Hodosi Kitti Cubs 2 lányok 18.
Daher Paula Basic Novice A1 lányok 9.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A fiúk 1.
Matiscsák Vivien Basic Novice B lányok 8.
Majoros Gréta Rekreáció A1 -Bronz 1.
Ősz Kamilla Anna Rekreáció A1 -Bronz 3.
Dulai Daniella Dorina Rekreáció A1 -Bronz 4.
Ludnik Szonja Rekreáció A1 -Bronz 5.
Szávai Kinga Rekreáció A1 -Bronz 6.
Kinik Berill Rekreáció A1 -Bronz 8.
Kállai Kitti Rekreáció A1 -Bronz 9.
Monoki Zsófia Rekreáció A2 -Bronz 2.
Leskó Eszter Rekreáció A2 -Bronz 5.
Szabó Lili Rekreáció A2 -Bronz 6.
Papp Laura Rekreáció A2 -Bronz 7.
Oláh Dominika Rekreáció B -Bronz 4.
Lipóczki Klaudia Rekreáció B -Bronz 5.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció B -Ezüst 1.
Szoboszlai Melinda Rekreáció B -Ezüst 2.
Lenkey Dorottya Adult A -Arany 1.
Molnár Anikó Adult B -Bronz 1.

 

Skate Celje 2011, Celje, Szlovénia 2011. november 9-13.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 2003- lányok 14.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A - fiúk 2.

 

Ice Challenge 2011, Graz, Ausztria 2011. november 1-6.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs - lányok 25.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A - fiúk 3.

 

23th Coppa Europa Alba di Canazei, Olaszország, 2011. április 14.-18.
 
Név Kategória Helyezés
Havasszépe SE. 18 tagja Csoportos interpretattív műkorcsolya 2.
Szarka Ivett 2011. évi körverseny összesített eredménye Chicks 2003 kategória 5.
Szarka Ivett Chicks 2003 lányok 7.
Szoboszlai Tamás Springs 2000 fiúk 7.
Leskó Eszter Interpretativ A 7.
Monoki Zsófia Interpretativ A 10.
Majoros Gréta Interpretativ A 16.
Tóth Laura Interpretativ B 4.
Szoboszlai Melinda Interpretativ B 5.
Orosz Rebeka Interpretativ B 6.
Dávid Kamilla Luca Interpretativ B 7.
Lenkey Dorottya Interpretativ C 3.
Varga Ágota Interpretativ C 10.

 

6. Avas Kupa Nemzetközi Műkorcsolya Verseny, Miskolc, 2011. április 2-3.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Chicks 2003 lányok 2.
Daher Paula Springs 2000 lányok 8.
Szoboszlai Tamás Springs 2000 fiúk 3.
Tóth Laura Debs 1997 lányok 4.
Matiscsák Vivien Novice 1995-1996 lányok 5.
Monoki Zsófia Rekreáció A 2001-2002 1.
Leskó Eszter Rekreáció A 2001-2002 2.
Matiscsák Melitta Rekreáció A 2001-2002 4.
Hodosi Kitti Rekreáció A 2001-2002 5.
Ősz Kamilla Anna Rekreáció A 2001-2002 7.
Majoros Gréta Rekreáció A 2001-2002 8.
Szögeczki Luca Rekreáció A 1999-2000 9.
Oláh Dominika Rekreáció A 1999-2000 11.
Szabó Lili Rekreáció A 1999-2000 12.
Szoboszlai Melinda Rekreáció B Bronz 3.
Orosz Rebeka Rekreáció B Bronz 5.
Lipóczki Klaudia Rekreáció B Bronz 8.
Rácz Flóra Rekreáció B Ezüst 1.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció B Ezüst 5.
Lenkey Dorottya Rekreáció C Arany 1.
Kállai Kinga Adult A Bronz 4.
Molnár Anikó Adult B Bronz 1.
Havasszépe SE. Csoportos interpretattív műkorcsolya 1.

 

3. Rekreációs és Adult Műkorcsolya Országos Bajnokság, Miskolc, 2011. április 2.
 
Név Kategória Helyezés
Monoki Zsófia Rekreáció A 2001-2002 1.
Leskó Eszter Rekreáció A 2001-2002 2.
Matiscsák Melitta Rekreáció A 2001-2002 3.
Hodosi Kitti Rekreáció A 2001-2002 4.
Ősz Kamilla Anna Rekreáció A 2001-2002 6.
Majoros Gréta Rekreáció A 2001-2002 7.
Szögeczki Luca Rekreáció A 1999-2000 8.
Oláh Dominika Rekreáció A 1999-2000 10.
Szabó Lili Rekreáció A 1999-2000 11.
Szoboszlai Melinda Rekreáció B Bronz 2.
Orosz Rebeka Rekreáció B Bronz 4.
Lipóczki Klaudia Rekreáció B Bronz 7.
Rácz Flóra Rekreáció B Ezüst 1.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció B Ezüst 5.
Lenkey Dorottya Rekreáció C Arany 1.
Kállai Kinga Adult A Bronz 3.
Molnár Anikó Adult B Bronz 1.

 

EUROPA CUP Sportland Trophy-2011, Budapest, 2011. március 3-6.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Chicks lányok 6.
Daher Paula Springs 2000 lányok 22.
Szoboszlai Tamás Springs fiúk 3.
Monoki Zsófia Interpretative A 8.
Szoboszlai Melinda Interpretative B 2.
Varga Ágota Interpretative C 5.

 

„Napfény Kupa „ Nemzetközi Műkorcsolya és Jégtánc verseny, Szeged, 2011. február 26.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Chicks lányok 2003 2.
Szoboszlai Tamás Springs fiúk 1.

 

EUROPA CUP –2. Feldkirch Trophy, Ausztria, 2011. február 19.-22.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Chicks lányok 2003 3.

 

Magyar Kupa Országos Korosztályos Műkorcsolya Bajnokság, Budapest, 2011. február 12.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 1 lányok 9.
Daher Paula Cubs 2 lányok 7.
Monoki Zsófia Cubs 2 lányok 13.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A fiúk 3.

 

4th EUROPA CUP SKATE HELENA, Belgrád, 2011. január 13.-16.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Chicks lányok 2003 5.

 

Műkorcsolya Korosztályos és Rekreációs Vidék Bajnokság, Debrecen, 2011. január 29.
 
Név Kategória Helyezés
Szarka Ivett Cubs 1 lányok 2.
Daher Paula Cubs 2 lányok 4.
Monoki Zsófia Cubs 2 lányok 9.
Matiscsák Melitta Cubs 2 lányok 10.
Hodosi Kitti Cubs 2 lányok 11.
Szoboszlai Tamás Basic Novice A fiúk 2.
Rácz Flóra Basic Novice B lányok 3.
Tóth Laura Basic Novice B lányok 4.
Lenkey Dorottya Junior lányok 2.
Leskó Eszter Rekreáció A 4.
Majoros Gréta Rekreáció A 5.
Ősz Kamilla Anna Rekreáció A 6.
Szoboszlai Melinda Rekreáció B Bronz 1.
Orosz Rebeka Rekreáció B Bronz 3.
Dávid Kamilla Luca Rekreáció B Ezüst 2.
Matiscsák Vivien Rekreáció B Ezüst 6.
Varga Ágota Rekreáció C Ezüst 1.

Copyright © 2010 – Havasszépe SE és Jégszínház – Minden jog fenntartva – All Rights Reserved
készítette: Inform-Line Stúdió Kft.Impresszumadmin