keresés

fontos, érdekes

jtemplate.ru - free extensions for joomla

kapcsolatok

jtemplate.ru - free extensions for joomla

levél az egyesületnek »


Nemzetközi versenysorozat a Havasszépe SE
közreműködésével

részletek »
eredmények (2014/15) » 
közös honlap »

versenyek és eredmények

Eredményeink:

Skate Celje 2009, Celje, Szlovénia, 2009. november 4-8.
 
Név Kategória Helyezés
Szoboszlai Tamás Cubs boys 4.

 

4. Kelet-Magyarország Kupa - Miskolc, 2009. November 27-28.
 
Név Kategória Helyezés
Szoboszlai Melinda Rekreáció A 3.
Papp Laura Rekreáció A 8.
Leskó Eszter Rekreáció A 9.
Orosz Rebeka Rekreáció A 12.
Váczy Lili Rekreáció A 16.
Gombos Viktória Rekreáció B 2.
Matiscsák Vivien Rekreáció B 7.
Szabó Stella Rekreáció B 8.
Vasvári Zsófia Rekreáció B 13.
Farkas Alexandra Rekreáció B 18.
Varga Ágota Rekreáció C - Bronz 1.
Czinke Viktória Rekreáció C - Arany 1.
Szoboszlai Tamás Újonc Fiúk 1.
Daher Paula Újonc Lányok 17.
Matiscsák Melitta Újonc Lányok 21.
Hodosi Kitti Újonc Lányok 22.
Dávid Kamilla Luca Serdülő Lányok 8.
Rácz Flóra Ifjúsági Lányok 10.
Tóth Laura Ifjúsági Lányok 11.

 

21th Coppa Europa Alba di Canazei, Olaszország, 2009. április 4-5.
 
Név Kategória Helyezés
Magyarországot képviselö csapat 12 fövel Groups 1.
Tóth Laura Interpretative A 7.
Dávid Kamilla Luca Interpretative A 14.
Szoboszlai Melinda Interpretative A 16.
Szabó Stella Interpretative B 11.
Gombos Viktória Interpretative B 12.
Matiscsák Vivien Interpretative B 16.
Czinke Viktória Interpretative C 5.
Varga Ágota Interpretative C 6.

 

Rozmaring-Titánium Trophy, Budapest, 2009. március 13-14.
 
Név Kategória Helyezés
Szoboszlai Tamás Cubs boys 5.

 

Maskarádé Kupa, Debrecen, 2009. március. 1.
 
Név Kategória Helyezés
Szatmári Zsófia Adult bronz 2.
Csorba Csilla Adult ezüst 3.
Hodosi Kitti Mini újonc lány 3.
Szoboszlai Melinda Rekreáció A 1.
Tóth Laura Rekreáció A 2.
Vasvári Zsófia Rekreáció A 3.
Gombos Viktória Rekreáció B 1.
Szabó Stella Rekreáció B 2.
Matiscsák Vivien Rekreáció B 4.
Varga Ágota Rekreáció C bronz 1.
Soltész Brigitta Rekreáció C bronz 4.
Czinke Viktória Rekreáció C ezüst 1.
Szoboszlai Tamás Újonc fiú 2.
Daher Paula Újonc lány 7.

 

Országos Utánpótlás Bajnokság, Budapest, 2009. február 7.
 
Név Kategória Helyezés
Szoboszlai Tamás Újonc fiú 3.
Daher Paula Újonc lány 28.

 

Vidék Bajnokság, Budapest, 2009.február 7.
 
Név Kategória Helyezés
Szoboszlai Tamás Újonc fiú 1.

 

Országos Rekreációs és Adult Bajnokság, Budapest, 2008. december 20.
 
Név Kategória Helyezés
Tóth Laura Rekreáció A 1.
Rácz Flóra Rekreáció A 2.
Szoboszlai Melinda Rekreáció A 3.
Gombos Viktória Rekreáció B 1.
Matiscsák Vivien Rekreáció B 4.
Varga Ágota Rekreáció C Bronz 1.
Lenkey Dorottya Rekreáció C Ezüst 1.
Czinke Viktória Rekreáció C Arany 1.
Csorba Csilla Adult A Ezüst 2.
Szatmári Zsófia Adult A Bronz 1.

Copyright © 2010 – Havasszépe SE és Jégszínház – Minden jog fenntartva – All Rights Reserved
készítette: Inform-Line Stúdió Kft.Impresszumadmin